Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Łopiennik Górny - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 850 000 zł677 m² 4 209,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pawilon handlowo - usługowy z częścią mieszkalną. Budynek w całości wynajęty ( informacje dotyczące cen najmu dostępne w naszym biurze) lokal poziom -1 ( 143,4 m2 ) lokal parter (.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 381 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2381m2 zlokalizowana w miejscowości Krasnystaw. Nieruchomość leży w cichej i spokojnej części miasta dzięki czemu unikamy zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom z ogrodem- cisza, zieleń i dobra lokalizacja - Rejowiec Fabryczny. Na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 60m2, położony na 10 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Siedliszcze

Siedliszcze(Łopiennik Górny + 21 km)

1 075 000 zł165 m² 6 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Budować czy kupić? Jeśli marzysz o własnym domu, nie musisz przechodzić przez nerwy związane z budową. Dokumentacja, czas, dobór solidnej ekipy budowlanej czy nieprzewidywalne koszty,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Choiny

Choiny(Łopiennik Górny + 16 km)

1 290 000 zł260 m² 4 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Urokliwy dworek z 1902 roku, nieobjęty nadzorem konserwatorskim, położony na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 5 500 m , w malowniczej gminie Rybczewice, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 230 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa o powierzchni 4230m2 - Trawniki, działka oznaczona w Miejscowym Planie symbolem -"p"- produkcja, a także składy materiałowe, bazy. Wymiary działki: około 32 m X.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piaski

Piaski(Łopiennik Górny + 15 km)

178 000 zł890 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 7155m2 - Piaski (powiat świdnicki) okolice ulicy Mickiewicza Działka z wydanym powleczeniem na podział działki na powierzchnie: 1157m2, 831m2, 1023m2, 890m2, 917m2, 992m2,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł300 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Na sprzedaż przestronny, murowany dom zlokalizowany przy ul. Lwowskiej, z widokiem na rzekę Wieprz. Idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i przedsiębiorców. Dom posiada ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

58 400 zł1 000 m² 58,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Siennicy Nadolnej o powierzchni 10 ar, ( możliwość podziału na inne wielkości działek ) idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piaski

Piaski(Łopiennik Górny + 15 km)

13 800 000 zł3 500 m² 3 943 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Prężnie działający biznes W centrum niedużej miejscowości położonej na południe od piask! -! doskonała inwestycja! - wysoki miesięczny dochód! - Nieruchomość mająca ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Łopiennik Górny

Łopiennik Górny,lubelskie

34 500 zł36 m² 958,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji cena do negocjacji Lokal użytkowy stanowiący przedmiot sprzedaży położony jest w obrębie budynku wielofunkcyjnego. Budynek jednopiętrowy, wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łopiennik Górny

Łopiennik Górny,lubelskie

710 000 zł220 m² 3 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Duży dom ok. 220m2 + budynek gospodarczy + stodoła. Dom bardzo funkcjonalny z możliwością zrobienia dwóch oddzielnych mieszkań, obecnie część domu stanowi funkcję mieszkalną, a na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij