Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Łopiennik Górny

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Skarpa

Izbica(Łopiennik Górny + 21 km)

120 000 zł50,90 m² 2 357,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom drewniany o powierzchni 50,90 m , położony na działce o powierzchni 3,7 ar. Budynek został wybudowany około 1950 roku i wymaga generalnego remontu, co daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Chmiel Pierwszy

Chmiel Pierwszy(Łopiennik Górny + 23 km)

120 000 zł2 001 m² 59,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o pow. 20a w miejscowości Chmiel Kolonia. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: ogólne: powierzchnia ok. 2001m2, wymiary ok. 60x61x97m, o kształcie trójkąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Chmiel Pierwszy

Chmiel Pierwszy(Łopiennik Górny + 23 km)

180 000 zł2 850 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga- okazja! Pięknie położona, duża działka budowlano - rolna w Chmielu. Powierzchnia 2850m2 szerokości 28m. Pzeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni- pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Brzezice

Brzezice(Łopiennik Górny + 15 km)

499 000 zł10 100 m² 49,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,01 ha i wymiarach 36 x 280 m. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze międzynarodowej S12.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Antoniów-Kolonia

Antoniów-Kolonia(Łopiennik Górny + 22 km)

139 000 zł9 548 m² 14,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 9548 m2 w miejscowości Antoniów-Kolonia gmina Milejów. Działka ma wymiary 23,5 m x 406 m i ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Małochwiej Mały

Małochwiej Mały(Łopiennik Górny + 19 km)

35 000 zł3 040 m² 11,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna zlokalizowana w miejscowości Bzite gm. Krasnystaw o powierzchni 3040m2. Na działce znajduje się aktywnie rosnąca plantacja choinek (świerków) około 800 drzewek -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Piotrków Pierwszy

Piotrków Pierwszy(Łopiennik Górny + 25 km)

10 000 zł1 453 m² 6,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu działkę rolną w miejscowości Piotrków Pierwszy, gmina Jabłonna, zaledwie 20 km od granicy Lublina. Nieruchomość ma powierzchnię 1453m2 Wymiary: 111m x 13m Nr działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Piaski

Piaski(Łopiennik Górny + 15 km)

13 800 000 zł3 500 m² 3 943 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Prężnie działający biznes W centrum niedużej miejscowości położonej na południe od piask! -! doskonała inwestycja! - wysoki miesięczny dochód! - Nieruchomość mająca ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krasnystaw

Centrum,Krasnystaw(Łopiennik Górny + 14 km)

160 000 zł2 337 m² 68,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana z dwoma budynkami w złym stanie technicznym do rozbiórki, położona w ścisłej zabudowie mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Łopiennik Górny

Łopiennik Górny,lubelskie

34 500 zł36 m² 958,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji cena do negocjacji Lokal użytkowy stanowiący przedmiot sprzedaży położony jest w obrębie budynku wielofunkcyjnego. Budynek jednopiętrowy, wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łopiennik Górny

Łopiennik Górny,lubelskie

710 000 zł220 m² 3 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Duży dom ok. 220m2 + budynek gospodarczy + stodoła. Dom bardzo funkcjonalny z możliwością zrobienia dwóch oddzielnych mieszkań, obecnie część domu stanowi funkcję mieszkalną, a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Bystrzejowice Pierwsze

Bystrzejowice Pierwsze(Łopiennik Górny + 24 km)

165 000 zł3 263 m² 50,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Anma Lublin * Oferujemy do sprzedaży dużą działkę zagrodową w dobrej cenie - w podlubelskich Bystrzejowicach. Położona bezpośrednio przy drodze głównej przebiegającej przez wieś,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij